+(420) 725 406 610

Narozeniny na klíč

Sníte o tom, jak pro své dítě zorganizujete jedinečnou a nenapodobitelnou událost, kterou si bude pamatovat po zbytek svého života? Pak vám nabízíme službu "Narozeniny na klíč".

  • Co jsou narozeniny na klíč?

VIP akce je výjimečná, jediná svého druhu. V první řadě jde o živou interaktivní show s barevnými postavami a originálním skriptem. V závislosti na vašem úkolu jsme připraveni vytvořit a implementovat jakékoli nápady. To znamená - narozeniny dítěte - od původního nápadu až po samotný konec - budou vytvořeny výhradně pro vás, s přihlédnutím ke všem přáním a preferencím.

  • Co tato služba zahrnuje?

Scénář. V první řadě jde o vývoj jedinečného scénáře této události. Na základě vašich přání nabídneme několik konceptů, mezi nimiž je i ten, který uspokojí všechna vaše přání.

Koordinace. Přebíráme plnou koordinaci akce - od první do poslední minuty. Musíte si jen odpočinout.

Animátoři. Jedná se o účast několika profesionálních animátorů hrajících původní scénář.

Atribut. Pro každou takovou událost připravíme vhodné atributy tak, aby všechno vypadalo co nejrealističtěji.

Zábava. Vybírají se a vyvíjejí se originální soutěže a různé druhy zábavy, například: malování na obličej, modelování balonků atd.

  • A co ostatní starosti?

Díky mnoha leté praxi se v našem arzenálu nashromáždilo obrovské množství dodavatelů. Proto se v souladu s programem a vaším přáním staráme o organizaci všech doplňkových služeb. A to:

-dekorace jakékoli složitosti

-fotografování a natáčení videa

-ukázka původního žánru

-dort na zakázku

-design "Welcome Zone"

A mnohem víc.

  • Jaká cena?

Naše agentura se vždy zaměřuje na váš rozpočet. Cena každé události je určena úrovní složitosti plánu. Zveme vás proto k návštěvě naší kanceláře, kde si nad šálkem čaje vybereme vhodnou možnost.

Objednávka online

Pošli svou žádost zorganizovat akci
v "Event4kids" a my vás budeme kontaktovat.

Administrátoři jsou v provozu denně 10-00 až 21-00.